





















Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMLEVGAM0120
- Тегло: 18.00kg
- SKU: KOMLEVGAM0120
3,331.80€ (6,516.43лв.)
без ДДС: 2,776.50€ (5,430.36лв.)
![]() |
12 x 314.63 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, KOMLEVGAM0120
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, цена Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, оферти Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, ревю Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, промоция Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, онлайн магазин Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, поръчай Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey мнения
, Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, гаранция Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, бърза доставка Lenovo Legion T7 34IAS10 Intel Core Ultra 9 285K 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Windows 11 Home Tower PC Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo KOMLEVGAM0120 характеристики
, Lenovo KOMLEVGAM0120 спецификации
, Lenovo KOMLEVGAM0120 review
, Lenovo KOMLEVGAM0120 сравнение
, Lenovo KOMLEVGAM0120 отзиви
, Lenovo KOMLEVGAM0120 намаление
EAN: 198157744639
MPN: 90Y60053PL
Technical Specifications
| Maximum turbo power | 250 W |
| Processor threads | 24 |
| Processor cache | 36 MB |
| Processor family | Intel Core Ultra 9 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor model | 285K |
| Processor boost frequency | 5.7 GHz |
| Performance-core base frequency | 3.7 GHz |
| Processor cores | 24 |
| Performance cores | 8 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Efficient-core base frequency | 3.2 GHz |
| Processor base power | 125 W |
| Efficient cores | 16 |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.5 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Discrete graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Discrete graphics memory type | GDDR7 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 32 GB |
| Volume | 34 L |
| Product colour | Grey |
| Chassis type | Tower |
| Colour name | Storm Grey |
| Power supply | 850 W |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Operating altitude | 0 - 3048 m |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Depth | 451.6 mm |
| Width | 211 mm |
| Weight | 18 kg |
| Height | 477.4 mm |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Mobile network connection | No |
| Motherboard chipset | Intel Z890 |
| Audio chip | Realtek ALC1220 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Audio system | High Definition Audio |
| Product type | PC |
| Keyboard included | No |
| Mouse included | No |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 2 TB |
| Optical drive type | No |
| Card reader integrated | No |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 2 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 2 TB |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 5 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Warnings | Ensure the unit is switched off and disconnected from the power source before carrying out any maintenance. |
| Warnings | Dispose of used electronic devices at specialised disposal facilities. |
| Warnings | Do not open the appliance housing without the appropriate tools and technical knowledge. |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
| Total processor performance up to | 36 TOPs |
| Sparsity support | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Windows Studio effects support | Yes |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | WebNN |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 58 x 63 x 32.5 cm
Weight: 18 kg


