



















Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5") 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONLEVMON0193
- Тегло: 21.40kg
- SKU: MONLEVMON0193
747.74€ (1,462.46лв.)
без ДДС: 623.12€ (1,218.72лв.)
![]() |
12 x 70.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, MONLEVMON0193
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, цена Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, оферти Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, ревю Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, промоция Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, онлайн магазин Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, поръчай Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black мнения
, Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, гаранция Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, бърза доставка Lenovo Legion R45w-30 computer monitor 113 cm (44.5) 5120 x 1440 pixels DQHD LED Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0193 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0193 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0193 review
, Lenovo MONLEVMON0193 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0193 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0193 намаление
EAN: 196803817638
MPN: 67B1GAC3EU
Technical Specifications
| Warranty period | 3 year(s) |
| Certification | RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-F) Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Product colour | Black |
| Colour name | Black C |
| Feet colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power supply type | Internal |
| Power consumption (max) | 165 W |
| Power consumption (typical) | 34 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Height (with stand) | 528.4 mm |
| Width (with stand) | 1089.9 mm |
| Depth (with stand) | 341.1 mm |
| Height (without stand) | 339.1 mm |
| Weight (without stand) | 8.3 kg |
| Depth (without stand) | 163.6 mm |
| Weight (with stand) | 12.1 kg |
| Bezel width (top) | 2.5 mm |
| Width (without stand) | 1089.9 mm |
| Bezel width (side) | 2.5 mm |
| Bezel width (bottom) | 2.24 cm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Compatible operating systems | Windows 10, Windows 11 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Low Blue Light technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| AMD FreeSync | Yes |
| Package depth | 345 mm |
| Package height | 480 mm |
| Package width | 1230 mm |
| Package weight | 20.2 kg |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-B |
| Cables included | DisplayPort |
| HD type | DQHD |
| Native aspect ratio | 32:9 |
| Display resolution | 5120 x 1440 pixels |
| Screen shape | Curved |
| Display brightness (typical) | 450 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Display diagonal | 113 cm (44.5") |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Screen curvature rating | 1500R |
| Display brightness (peak) | 500 cd/m² |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Pixel density | 119.5 ppi |
| Colour depth | 8 bit |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR 400 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewable size, vertical | 30.6 cm |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 3000:1 |
| Pixel pitch | 0.212 x 0.212 mm |
| Display technology | LED |
| Maximum refresh rate | 170 Hz |
| Colour gamut | 90% |
| Panel type | VA |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewable size, horizontal | 108.8 cm |
| Backlight type | W-LED |
| Built-in microphone | No |
| RMS rated power | 6 W |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| Cable lock slot | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel mounting interface | 200 x 100 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Height adjustment | 13.5 cm |
| Height adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity | 1 |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| Audio output | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB Type-A downstream ports quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| USB upstream port type | USB Type-B |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Built-in USB hub | Yes |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1531654 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 34.5 x 123 x 48.5 cm
Weight: 21.4 kg


