


-31 %



Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8") 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83E1000QPB
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.84kg
810.48€ (1,585.16лв.)
1,167.10€ (2,282.64лв.)
без ДДС: 675.40€ (1,320.97лв.)
![]() |
12 x 76.54 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, 83E1000QPB
, Lenovo
, Портативни гейм конзоли
, Гейм конзоли
, купете Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, цена Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, оферти Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, ревю Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, промоция Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, онлайн магазин Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, поръчай Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black мнения
, Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black сравнение
, евтин Портативни гейм конзоли
, топ Портативни гейм конзоли
, най-добър Портативни гейм конзоли
, нов Портативни гейм конзоли
, lenovo {ucfirst}портативни гейм конзоли
, оригинален Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, гаранция Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, бърза доставка Lenovo Legion Go portable game console 22.4 cm (8.8) 512 GB Touchscreen Wi-Fi Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Портативни гейм конзоли
, портативни гейм конзоли в българия
, портативни гейм конзоли techmag
, онлайн поръчка Портативни гейм конзоли
, магазин за Портативни гейм конзоли
, топ оферти Портативни гейм конзоли
, Lenovo 83E1000QPB характеристики
, Lenovo 83E1000QPB спецификации
, Lenovo 83E1000QPB review
, Lenovo 83E1000QPB сравнение
, Lenovo 83E1000QPB отзиви
, Lenovo 83E1000QPB намаление
| Sustainability compliance: | Yes |
| Sustainability certificates: | ErP |
| Warranty period: | 2 year(s) |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Gaming control function buttons: | D-pad |
| Colour name: | Shadow black |
| Built-in touchpad: | Yes |
| Volume control: | Buttons |
| Gaming control technology: | Analogue / Digital |
| Analog thumbsticks: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Material: | ABS, Polycarbonate (PC), Glass-filled (GF) |
| Battery capacity: | 49.2 Wh |
| Battery life (max): | 7.1 h |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Continuous audio playback time: | 7.55 h |
| USB Power Delivery revision: | 3.0 |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power source type: | USB/Battery |
| Battery type: | Built-in |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Height: | 40.7 mm |
| Depth: | 131 mm |
| Weight: | 854 g |
| Width: | 298.8 mm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD form factor: | M.2 |
| Internal memory: | 16000 MB |
| Platform: | Legion Go |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Number of microphones: | 2 |
| Processor architecture: | AMD Zen 4 |
| Operating system installed: | Windows |
| Operating system version: | Windows 11 Home |
| Gyroscope: | Yes |
| Graphics processor: | AMD Radeon 780M |
| Processor frequency: | 3300 MHz |
| Processor boost frequency: | 5.1 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | AMD Ryzen Z1 Extreme |
| Internal memory type: | LPDDR5x |
| Memory clock speed: | 7500 MHz |
| Processor threads: | 16 |
| Touchscreen: | Yes |
| Touch technology: | Multi-touch |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness: | 500 cd/m² |
| Maximum refresh rate: | 144 Hz |
| Aspect ratio: | 16:10 |
| Display resolution: | 2560 x 1600 pixels |
| Display diagonal: | 22.4 cm (8.8") |
| Display: | IPS |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in memory capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Storage media type: | SSD |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| HDMI: | No |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB version: | USB4 Gen 2x2 |
| USB port: | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB connector type: | USB Type-C |







