











Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD display
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONLEVMON0227
- Тегло: 8.55kg
- SKU: MONLEVMON0227
196.06€ (383.45лв.)
без ДДС: 163.38€ (319.54лв.)
![]() |
12 x 18.51 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, MONLEVMON0227
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, цена Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, оферти Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, ревю Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, промоция Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, онлайн магазин Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, поръчай Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display мнения
, Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, гаранция Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, бърза доставка Lenovo L27q-4A 68.6 cm (27) 2560 x 1440 px Quad HD display
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0227 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0227 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0227 review
, Lenovo MONLEVMON0227 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0227 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0227 намаление
EAN: 197530796760
MPN: 67BFGAC6EU
Technical Specifications
| Colour name | Cloud Grey |
| Product colour | Grey |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power supply type | Internal |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (typical) | 21.6 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (max) | 65 W |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Weight (with stand) | 5.65 kg |
| Depth (without stand) | 41 mm |
| Width (without stand) | 613.2 mm |
| Weight (without stand) | 3.91 kg |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Height (without stand) | 356,7 mm |
| Width (with stand) | 613.2 mm |
| Depth (with stand) | 196,2 mm |
| Height (with stand) | 571,6 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package height | 479 mm |
| Package width | 692 mm |
| Package weight | 8.56 kg |
| Package depth | 150 mm |
| Stand included | Yes |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Quick start guide | Yes |
| Anti-glare screen | Yes |
| Colour gamut | 99% |
| Response time (fast) | 4 ms |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pixel density | 109 ppi |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Pixel pitch | 0.233 x 0.233 mm |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display technology | LED |
| Panel type | IPS |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Backlight type | W-LED |
| Response time | 6 ms |
| Viewable size, horizontal | 59.7 cm |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 6 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment | 15 cm |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| VESA mounting | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot | Yes |
| Swivel angle range | -360 - 360° |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Built-in USB hub | No |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1965495 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48.5 x 15.5 x 69.5 cm
Weight: 8.55 kg


