















Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels LCD Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONLEVMON0226
- Тегло: 6.07kg
- SKU: MONLEVMON0226
145.64€ (284.85лв.)
без ДДС: 121.37€ (237.38лв.)
![]() |
12 x 13.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, MONLEVMON0226
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, цена Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, оферти Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, ревю Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, промоция Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, онлайн магазин Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, поръчай Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey мнения
, Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, гаранция Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, бърза доставка Lenovo L27i-4A computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels LCD Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0226 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0226 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0226 review
, Lenovo MONLEVMON0226 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0226 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0226 намаление
EAN: 198153419104
MPN: 67BEKAC1EU
Technical Specifications
| Colour name | Cloud Grey |
| Product colour | Grey |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 16.4 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 17.5 W |
| Power consumption (max) | 31.5 W |
| Power supply type | Internal |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Width (without stand) | 611.5 mm |
| Weight (with stand) | 3.88 kg |
| Depth (without stand) | 41 mm |
| Height (without stand) | 355.6 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Weight (without stand) | 2.91 kg |
| Bezel width (bottom) | 1.04 cm |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Height (with stand) | 474.6 mm |
| Depth (with stand) | 181.5 mm |
| Width (with stand) | 611.5 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Warranty card | Yes |
| Package height | 417 mm |
| Package weight | 6.22 kg |
| Package depth | 113 mm |
| Package width | 715 mm |
| Power cable length | 1.8 m |
| HDMI cable length | 1.8 m |
| Stand included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Screws included | Yes |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Colour depth | 8 bit |
| Response time (extreme) | 4 ms |
| Pixel density | 82 ppi |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Viewable size, horizontal | 33.6 cm |
| Viewable size, vertical | 59.8 cm |
| Response time (fast) | 1 ms |
| Anti-glare screen | Yes |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 14 ms |
| Screen shape | Flat |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| LED backlight | Yes |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Backlight type | W-LED |
| Touchscreen | No |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Panel type | IPS |
| Display technology | LCD |
| Digital vertical frequency | 48 - 100 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Digital horizontal frequency | 30 - 115 kHz |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| RMS rated power | 3 W |
| Number of speakers | 2 |
| Cable management | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| VESA mounting | Yes |
| Height adjustment | No |
| Audio output | Yes |
| Headphone out | No |
| HDMI | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Built-in USB hub | No |
| Certification | Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Eye Comfort Certification TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Compliance certificates | RoHS |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2005914 |
| Sustainability certificates | EPEAT Gold |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 11 x 71 x 42 cm
Weight: 6.07 kg


