















Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONLEVMON0248
- Тегло: 7.23kg
- SKU: MONLEVMON0248
160.93€ (314.76лв.)
без ДДС: 134.11€ (262.30лв.)
![]() |
12 x 15.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, MONLEVMON0248
, Lenovo
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, цена Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, оферти Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, ревю Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, промоция Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, онлайн магазин Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, поръчай Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey мнения
, Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lenovo {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, гаранция Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, бърза доставка Lenovo L24m-4A LED display 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Lenovo MONLEVMON0248 характеристики
, Lenovo MONLEVMON0248 спецификации
, Lenovo MONLEVMON0248 review
, Lenovo MONLEVMON0248 сравнение
, Lenovo MONLEVMON0248 отзиви
, Lenovo MONLEVMON0248 намаление
EAN: 198153419913
MPN: 67BDUAC6EU
Technical Specifications
| Feet colour | Grey |
| Colour name | Cloud Grey |
| Product colour | Grey |
| Market positioning | Office |
| Detachable stand | Yes |
| Power supply type | Internal |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 14 kWh |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power consumption (max) | 130 W |
| Power consumption (typical) | 14 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| Height (without stand) | 315.2 mm |
| Bezel width (top) | 2 mm |
| Weight (without stand) | 3.42 kg |
| Depth (without stand) | 41 mm |
| Width (with stand) | 539.4 mm |
| Width (without stand) | 539.4 mm |
| Bezel width (side) | 2 mm |
| Bezel width (bottom) | 1.04 cm |
| Depth (with stand) | 196.2 mm |
| Height (with stand) | 530.6 mm |
| Weight (with stand) | 5.12 kg |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package weight | 7.23 kg |
| Package width | 592 mm |
| Package depth | 141 mm |
| Package height | 420 mm |
| Cables included | USB Type-C |
| Cables included | AC |
| Power cable length | 1.8 m |
| Quick start guide | Yes |
| Stand included | Yes |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Response time | 6 ms |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Pixel density | 93 ppi |
| Backlight type | W-LED |
| Screen shape | Flat |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Contrast ratio (typical) | 1500:1 |
| Colour gamut | 99% |
| Touchscreen | No |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Pixel pitch | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Anti-glare screen | Yes |
| Panel type | IPS |
| Viewable size, vertical | 29.6 cm |
| Contrast ratio (dynamic) | 3000000:1 |
| Display technology | LED |
| LED backlight | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Colour depth | 8 bit |
| Viewable size, horizontal | 52.7 cm |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| HD type | Full HD |
| Response time (MPRT) | 1 ms |
| Built-in camera | No |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 6 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cable management | Yes |
| Swivelling | Yes |
| Tilt angle range | -5 - 22° |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Swivel angle range | -360 - 360° |
| Tilt adjustment | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Pivot | Yes |
| Adjustable height (max) | 15 cm |
| Height adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| USB hub version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Number of upstream ports | 1 |
| USB Power Delivery up to | 75 W |
| Built-in USB hub | Yes |
| Audio output | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity | 4 |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1959645 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 58.5 x 41.5 cm
Weight: 7.23 kg


