

















LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1877
- Тегло: 1.13kg
- SKU: KLOLEGLEG1877
66.46€ (129.98лв.)
без ДДС: 55.38€ (108.31лв.)
Етикети:
LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, KLOLEGLEG1877
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, цена LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, оферти LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, ревю LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, промоция LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, онлайн магазин LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, поръчай LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K мнения
, LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, гаранция LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, бърза доставка LEGO TECHNIC 42212 Ferrari FXX K
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1877 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1877 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1877 review
, Lego KLOLEGLEG1877 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1877 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1877 намаление
EAN: 5702017816357
MPN: 42212
Technical Specifications
| Series | Technic |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of elements | 897 |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 290 mm |
| Height | 80 mm |
| Width | 120 mm |
| Package height | 262 mm |
| Package weight | 928 g |
| Package width | 382 mm |
| Package depth | 71 mm |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 38 x 27 cm
Weight: 1.13 kg



