













LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1672
- Тегло: 0.76kg
- SKU: KLOLEGLEG1672
66.10€ (129.27лв.)
без ДДС: 55.08€ (107.73лв.)
Етикети:
LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, KLOLEGLEG1672
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, цена LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, оферти LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, ревю LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, промоция LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, онлайн магазин LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, поръчай LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter мнения
, LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, гаранция LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, бърза доставка LEGO STAR WARS 75402 ARC-170 Starfighter
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1672 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1672 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1672 review
, Lego KLOLEGLEG1672 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1672 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1672 намаление
EAN: 5702017817460
MPN: 75402
Technical Specifications
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of elements | 497 |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Star Wars™ |
| Depth | 290 mm |
| Height | 80 mm |
| Width | 360 mm |
| Package weight | 766.5 g |
| Package width | 354 mm |
| Package height | 191 mm |
| Package depth | 91 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19 x 35 x 9 cm
Weight: 0.76 kg



