

















LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1941
- Тегло: 0.28kg
- SKU: KLOLEGLEG1941
32.98€ (64.50лв.)
без ДДС: 27.48€ (53.75лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, KLOLEGLEG1941
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24 мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24 сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1941 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1941 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1941 review
, Lego KLOLEGLEG1941 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1941 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1941 намаление
EAN: 5702017816173
MPN: 77250
Technical Specifications
| Series | Speed Champions |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Number of elements | 242 |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Width | 70 mm |
| Depth | 200 mm |
| Height | 40 mm |
| Package weight | 282 g |
| Package height | 141 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package depth | 48 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4.5 x 26 x 14 cm
Weight: 0.28 kg

