





















LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1943
- Тегло: 0.28kg
- SKU: KLOLEGLEG1943
31.60€ (61.80лв.)
без ДДС: 26.33€ (51.50лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, KLOLEGLEG1943
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524 мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524 сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77248 BWT Alpine F1 Team A524
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1943 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1943 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1943 review
, Lego KLOLEGLEG1943 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1943 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1943 намаление
EAN: 5702017816159
MPN: 77248
Technical Specifications
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 258 |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Series | Speed Champions |
| Depth | 200 mm |
| Height | 40 mm |
| Width | 70 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package height | 141 mm |
| Package weight | 286 g |
| Package depth | 48 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 14 x 26 cm
Weight: 0.28 kg

