





















LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1938
- Тегло: 0.28kg
- SKU: KLOLEGLEG1938
35.24€ (68.93лв.)
без ДДС: 29.37€ (57.44лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, KLOLEGLEG1938
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44 мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44 сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77247 KICK Sauber F1 Team C44
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1938 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1938 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1938 review
, Lego KLOLEGLEG1938 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1938 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1938 намаление
EAN: 5702017816142
MPN: 77247
Technical Specifications
| Number of elements | 259 |
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Speed Champions |
| Depth | 200 mm |
| Height | 40 mm |
| Width | 70 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package height | 141 mm |
| Package weight | 279 g |
| Package depth | 48 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 27 x 14 x 5 cm
Weight: 0.28 kg

