



















LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1936
- Тегло: 0.29kg
- SKU: KLOLEGLEG1936
31.27€ (61.16лв.)
без ДДС: 26.06€ (50.97лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, KLOLEGLEG1936
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24 мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24 сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1936 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1936 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1936 review
, Lego KLOLEGLEG1936 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1936 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1936 намаление
EAN: 5702017816128
MPN: 77245
Technical Specifications
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of elements | 269 |
| Series | Speed Champions |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Height | 40 mm |
| Width | 70 mm |
| Depth | 200 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package weight | 290 g |
| Package height | 141 mm |
| Package depth | 48 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 14.5 x 4.5 cm
Weight: 0.285 kg

