





















LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1935
- Тегло: 0.29kg
- SKU: KLOLEGLEG1935
35.17€ (68.79лв.)
без ДДС: 29.31€ (57.33лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, KLOLEGLEG1935
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15 мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15 сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77244 Mercedes-AMG F1 W15
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1935 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1935 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1935 review
, Lego KLOLEGLEG1935 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1935 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1935 намаление
EAN: 5702017816111
MPN: 77244
Technical Specifications
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of elements | 267 |
| Series | Speed Champions |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Depth | 200 mm |
| Height | 40 mm |
| Width | 80 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package height | 141 mm |
| Package weight | 289 g |
| Package depth | 48 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 26 x 4.5 cm
Weight: 0.29 kg

