





















LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1985
- Тегло: 0.30kg
- SKU: KLOLEGLEG1985
34.20€ (66.89лв.)
без ДДС: 28.50€ (55.74лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, KLOLEGLEG1985
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77243 Oracle Red Bull Racing RB20 F1 Race Car
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1985 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1985 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1985 review
, Lego KLOLEGLEG1985 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1985 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1985 намаление
EAN: 5702017816104
MPN: 77243
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Speed Champions |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Number of elements | 251 |
| Height | 40 mm |
| Depth | 200 mm |
| Width | 70 mm |
| Package height | 141 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package weight | 304 g |
| Package depth | 48 mm |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 14 x 5 cm
Weight: 0.3 kg



