







LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1913
- Тегло: 0.33kg
- SKU: KLOLEGLEG1913
35.75€ (69.92лв.)
без ДДС: 29.79€ (58.26лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, KLOLEGLEG1913
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77240 Bugatti Centodieci Hyper Sports Car
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1913 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1913 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1913 review
, Lego KLOLEGLEG1913 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1913 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1913 намаление
EAN: 5702017816081
MPN: 77240
Technical Specifications
| Series | Speed Champions |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Number of elements | 291 |
| Instruction sheet | Yes |
| Depth | 150 mm |
| Width | 70 mm |
| Height | 40 mm |
| Package depth | 72 mm |
| Package height | 141 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package weight | 317 g |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.2 x 14.2 x 26.2 cm
Weight: 0.33 kg



