







LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1911
- Тегло: 0.64kg
- SKU: KLOLEGLEG1911
54.28€ (106.15лв.)
без ДДС: 45.23€ (88.46лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, KLOLEGLEG1911
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77238 Lamborghini Revuelto & Huracán STO
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1911 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1911 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1911 review
, Lego KLOLEGLEG1911 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1911 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1911 намаление
EAN: 5702017816067
MPN: 77238
Technical Specifications
| Recommended age | 10+ years/years |
| Number of elements | 607 |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Speed Champions |
| Width | 80 mm |
| Depth | 160 mm |
| Height | 40 mm |
| Package height | 191 mm |
| Package width | 354 mm |
| Package depth | 70 mm |
| Package weight | 606 g |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6.8 x 35.2 x 18.8 cm
Weight: 0.64 kg



