





















LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1382
- Тегло: 0.36kg
- SKU: KLOLEGLEG1382
31.36€ (61.33лв.)
без ДДС: 26.13€ (51.11лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, KLOLEGLEG1382
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1 сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 76935 NASCAR Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1382 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1382 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1382 review
, Lego KLOLEGLEG1382 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1382 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1382 намаление
EAN: 5702017719719
MPN: 76935
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Series | Speed Champions |
| Number of elements | 328 |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Height | 40 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 70 mm |
| Package width | 261 mm |
| Package height | 142 mm |
| Package depth | 71 mm |
| Package weight | 362 g |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 14 x 7 cm
Weight: 0.36 kg

