





















LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1381
- Тегло: 0.34kg
- SKU: KLOLEGLEG1381
35.12€ (68.70лв.)
без ДДС: 29.27€ (57.25лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, KLOLEGLEG1381
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 76934 Ferrari F40 Supercar
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1381 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1381 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1381 review
, Lego KLOLEGLEG1381 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1381 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1381 намаление
EAN: 5702017719702
MPN: 76934
Technical Specifications
| Series | Speed Champions |
| Number of elements | 318 |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Width | 80 mm |
| Height | 40 mm |
| Depth | 150 mm |
| Package weight | 332 g |
| Package height | 141 mm |
| Package width | 262 mm |
| Package depth | 72 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26.5 x 14 x 7 cm
Weight: 0.335 kg

