





















LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1980
- Тегло: 0.34kg
- SKU: KLOLEGLEG1980
30.54€ (59.73лв.)
без ДДС: 25.45€ (49.78лв.)
Етикети:
LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, KLOLEGLEG1980
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, цена LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, оферти LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, ревю LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, промоция LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, онлайн магазин LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, поръчай LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops мнения
, LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, гаранция LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, бърза доставка LEGO JURASSIC WORLD 76970 Baby Dinosaur Dolores Aquilops
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1980 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1980 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1980 review
, Lego KLOLEGLEG1980 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1980 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1980 намаление
EAN: 5702017812564
MPN: 76970
Technical Specifications
| Recommended age | 7+ years/years |
| Number of elements | 339 |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Jurassic World |
| Height | 110 mm |
| Depth | 200 mm |
| Width | 150 mm |
| Package depth | 45 mm |
| Package weight | 340 g |
| Package width | 260 mm |
| Package height | 188 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19 x 26 x 6 cm
Weight: 0.34 kg



