





















LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1707
- Тегло: 1.08kg
- SKU: KLOLEGLEG1707
71.80€ (140.42лв.)
без ДДС: 59.83€ (117.02лв.)
Етикети:
LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, KLOLEGLEG1707
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, цена LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, оферти LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, ревю LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, промоция LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, онлайн магазин LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, поръчай LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell мнения
, LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, гаранция LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, бърза доставка LEGO ICONS 10353 Williams Racing FW14B & Nigel Mansell
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1707 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1707 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1707 review
, Lego KLOLEGLEG1707 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1707 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1707 намаление
EAN: 5702017815862
MPN: 10353
Technical Specifications
| Number of elements | 799 |
| Number of toy minifigures | 1 pc(s) |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | LEGO® Icons |
| Width | 150 mm |
| Depth | 310 mm |
| Height | 70 mm |
| Package depth | 71 mm |
| Package weight | 982 g |
| Package width | 382 mm |
| Package height | 262 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 38 x 7 cm
Weight: 1.08 kg



