





















LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1852
- Тегло: 0.49kg
- SKU: KLOLEGLEG1852
49.87€ (97.54лв.)
без ДДС: 41.56€ (81.28лв.)
Етикети:
LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, KLOLEGLEG1852
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, цена LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, оферти LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, ревю LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, промоция LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, онлайн магазин LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, поръчай LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class мнения
, LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, гаранция LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, бърза доставка LEGO HARRY POTTER 76445 Hogwarts Castle - Herbology Class
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1852 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1852 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1852 review
, Lego KLOLEGLEG1852 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1852 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1852 намаление
EAN: 5702017812830
MPN: 76445
Technical Specifications
| Series | Harry Potter™ |
| Recommended age | 8+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 390 |
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Depth | 130 mm |
| Height | 120 mm |
| Width | 130 mm |
| Package depth | 62 mm |
| Package weight | 555 g |
| Package height | 222 mm |
| Package width | 262 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 26 x 22 cm
Weight: 0.49 kg



