





















LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1868
- Тегло: 0.65kg
- SKU: KLOLEGLEG1868
50.70€ (99.16лв.)
без ДДС: 42.25€ (82.63лв.)
Етикети:
LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, KLOLEGLEG1868
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, цена LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, оферти LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, ревю LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, промоция LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, онлайн магазин LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, поръчай LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden мнения
, LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, гаранция LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, бърза доставка LEGO GABBY’S DOLLHOUSE 11205 Sweet Treat Mountain and Kitty Garden
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1868 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1868 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1868 review
, Lego KLOLEGLEG1868 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1868 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1868 намаление
EAN: 5702017813462
MPN: 11205
Technical Specifications
| Number of toy minifigures | 3 pc(s) |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 263 |
| Depth | 90 mm |
| Width | 190 mm |
| Height | 170 mm |
| Package depth | 76 mm |
| Package width | 282 mm |
| Package height | 262 mm |
| Package weight | 586 g |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26.4 x 8 x 28.5 cm
Weight: 0.652 kg



