

















LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1803
- Тегло: 0.20kg
- SKU: KLOLEGLEG1803
25.27€ (49.43лв.)
без ДДС: 21.06€ (41.19лв.)
Етикети:
LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, KLOLEGLEG1803
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, цена LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, оферти LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, ревю LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, промоция LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, онлайн магазин LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, поръчай LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night мнения
, LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, гаранция LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, бърза доставка LEGO FRIENDS 42642 Friendship Movie Night
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1803 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1803 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1803 review
, Lego KLOLEGLEG1803 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1803 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1803 намаление
EAN: 5702017814834
MPN: 42642
Technical Specifications
| Recommended age | 6+ years/years |
| Instruction sheet | Yes |
| Series | Friends |
| Number of toy minifigures | 2 pc(s) |
| Number of elements | 154 |
| Depth | 110 mm |
| Height | 90 mm |
| Width | 90 mm |
| Package weight | 203 g |
| Package width | 191 mm |
| Package depth | 46 mm |
| Package height | 141 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4 x 20 x 14 cm
Weight: 0.2 kg



