















LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1822
- Тегло: 0.38kg
- SKU: KLOLEGLEG1822
34.16€ (66.82лв.)
без ДДС: 28.47€ (55.68лв.)
Етикети:
LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, KLOLEGLEG1822
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, цена LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, оферти LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, ревю LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, промоция LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, онлайн магазин LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, поръчай LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025 мнения
, LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025 сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, гаранция LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, бърза доставка LEGO DISNEY 43273 Advent Calendar 2025
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1822 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1822 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1822 review
, Lego KLOLEGLEG1822 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1822 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1822 намаление
EAN: 5702017812991
MPN: 43273
Technical Specifications
| Series | Disney |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Recommended age | 5+ years/years |
| Number of elements | 231 |
| Package width | 382 mm |
| Package depth | 71 mm |
| Package height | 262 mm |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 38.9 x 26.2 cm
Weight: 0.375 kg



