

















LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1818
- Тегло: 0.52kg
- SKU: KLOLEGLEG1818
43.63€ (85.34лв.)
без ДДС: 36.36€ (71.11лв.)
Етикети:
LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, KLOLEGLEG1818
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, цена LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, оферти LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, ревю LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, промоция LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, онлайн магазин LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, поръчай LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car мнения
, LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, гаранция LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, бърза доставка LEGO DISNEY 43264 Toy Story - Celebration Train and RC Car
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1818 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1818 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1818 review
, Lego KLOLEGLEG1818 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1818 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1818 намаление
EAN: 5702017814520
MPN: 43264
Technical Specifications
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Series | Disney |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 4+ years/years |
| Number of elements | 206 |
| Height | 100 mm |
| Width | 50 mm |
| Depth | 320 mm |
| Package width | 351 mm |
| Package weight | 517 g |
| Package depth | 59 mm |
| Package height | 189 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 35 x 19 cm
Weight: 0.515 kg



