









LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG0359
- Тегло: 0.87kg
- SKU: KLOLEGLEG0359
56.32€ (110.14лв.)
без ДДС: 46.93€ (91.79лв.)
Етикети:
LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, KLOLEGLEG0359
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, цена LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, оферти LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, ревю LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, промоция LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, онлайн магазин LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, поръчай LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, LEGO Creator 31129 Majestic Tiger мнения
, LEGO Creator 31129 Majestic Tiger сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, гаранция LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, бърза доставка LEGO Creator 31129 Majestic Tiger
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG0359 характеристики
, Lego KLOLEGLEG0359 спецификации
, Lego KLOLEGLEG0359 review
, Lego KLOLEGLEG0359 сравнение
, Lego KLOLEGLEG0359 отзиви
, Lego KLOLEGLEG0359 намаление
EAN: 5702017151854
MPN: 31129
Technical Specifications
| Series | Creator |
| Product colour | Multicolour |
| Product type | Building blocks |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Weight | 0.85 g |
| Length | 330 mm |
| Width | 70 mm |
| Height | 140 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26.2 x 38.2 x 6.3 cm
Weight: 0.868 kg

