













LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1873
- Тегло: 0.31kg
- SKU: KLOLEGLEG1873
24.72€ (48.35лв.)
без ДДС: 20.60€ (40.29лв.)
Етикети:
LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, KLOLEGLEG1873
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, цена LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, оферти LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, ревю LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, промоция LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, онлайн магазин LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, поръчай LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan мнения
, LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, гаранция LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, бърза доставка LEGO CREATOR 3 IN 1 31173 Wild Animals: Tropical Toucan
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1873 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1873 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1873 review
, Lego KLOLEGLEG1873 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1873 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1873 намаление
EAN: 5702017879956
MPN: 31173
Technical Specifications
| Recommended age | 7+ years/years |
| Series | Creator |
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 225 |
| Height | 120 mm |
| Package height | 141 mm |
| Package depth | 48 mm |
| Package weight | 294 g |
| Package width | 262 mm |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.5 x 5.5 x 26 cm
Weight: 0.31 kg



