





















LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1870
- Тегло: 1.00kg
- SKU: KLOLEGLEG1870
52.51€ (102.70лв.)
без ДДС: 43.76€ (85.59лв.)
Етикети:
LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, KLOLEGLEG1870
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, цена LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, оферти LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, ревю LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, промоция LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, онлайн магазин LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, поръчай LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse мнения
, LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, гаранция LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, бърза доставка LEGO CREATOR 3 IN 1 31166 Beautiful Horse
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1870 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1870 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1870 review
, Lego KLOLEGLEG1870 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1870 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1870 намаление
EAN: 5702017822419
MPN: 31166
Technical Specifications
| Number of elements | 685 |
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Series | Creator |
| Depth | 240 mm |
| Height | 230 mm |
| Width | 80 mm |
| Package height | 262 mm |
| Package width | 382 mm |
| Package depth | 57 mm |
| Package weight | 866 g |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 26 x 6.4 x 38.2 cm
Weight: 1 kg




