





















LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1825
- Тегло: 0.85kg
- SKU: KLOLEGLEG1825
57.83€ (113.10лв.)
без ДДС: 48.19€ (94.25лв.)
Етикети:
LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, KLOLEGLEG1825
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, цена LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, оферти LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, ревю LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, промоция LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, онлайн магазин LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, поръчай LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane мнения
, LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, гаранция LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, бърза доставка LEGO CITY 60465 Emergency Air Ambulance Airplane
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1825 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1825 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1825 review
, Lego KLOLEGLEG1825 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1825 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1825 намаление
EAN: 5702017812649
MPN: 60465
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 403 |
| Recommended age | 6+ years/years |
| Number of toy minifigures | 4 pc(s) |
| Series | City |
| Height | 120 mm |
| Depth | 360 mm |
| Width | 370 mm |
| Package height | 260 mm |
| Package depth | 71 mm |
| Package width | 380 mm |
| Package weight | 714 g |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6.7 x 37.8 x 26 cm
Weight: 0.85 kg



