







LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1966
- Тегло: 0.04kg
- SKU: KLOLEGLEG1966
15.70€ (30.70лв.)
без ДДС: 13.08€ (25.58лв.)
Етикети:
LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, KLOLEGLEG1966
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, цена LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, оферти LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, ревю LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, промоция LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, онлайн магазин LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, поръчай LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, LEGO CITY 30693 Police Water Scooter мнения
, LEGO CITY 30693 Police Water Scooter сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, гаранция LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, бърза доставка LEGO CITY 30693 Police Water Scooter
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1966 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1966 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1966 review
, Lego KLOLEGLEG1966 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1966 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1966 намаление
EAN: 5702017819358
MPN: 30693
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 5+ years/years |
| Series | City |
| Number of elements | 29 |
| Package width | 170 mm |
| Package weight | 37 g |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 180 mm |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2 x 16 x 10 cm
Weight: 0.04 kg



