





















LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1799
- Тегло: 0.93kg
- SKU: KLOLEGLEG1799
61.28€ (119.86лв.)
без ДДС: 51.07€ (99.88лв.)
Етикети:
LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, KLOLEGLEG1799
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, цена LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, оферти LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, ревю LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, промоция LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, онлайн магазин LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, поръчай LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger мнения
, LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, гаранция LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, бърза доставка LEGO ART 31217 The Fauna Collection - Tiger
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1799 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1799 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1799 review
, Lego KLOLEGLEG1799 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1799 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1799 намаление
EAN: 5702017814452
MPN: 31217
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 744 |
| Series | LEGO® Art |
| Recommended age | 18+ years/years |
| Depth | 60 mm |
| Width | 310 mm |
| Height | 200 mm |
| Package weight | 838 g |
| Package height | 262 mm |
| Package width | 382 mm |
| Package depth | 70 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
| Warnings | Keep the packaging as it contains important information. |
| Warnings | Use under adult supervision. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 8 x 40 x 26 cm
Weight: 0.93 kg



