



LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 444282
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.12kg
35.82€ (70.06лв.)
без ДДС: 29.85€ (58.38лв.)
Етикети:
LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, 444282
, ENERGIZER
, Фенери
, Електрическо оборудване
, купете LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, цена LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, оферти LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, ревю LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, промоция LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, онлайн магазин LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, поръчай LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM мнения
, LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM сравнение
, евтин Фенери
, топ Фенери
, най-добър Фенери
, нов Фенери
, energizer {ucfirst}фенери
, оригинален LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, гаранция LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, бърза доставка LATARKA ENERGIZER HEADLIGHT HDL20 3AAA 325 LM
, ENERGIZER цена
, ENERGIZER промоция
, ENERGIZER отстъпка
, ENERGIZER Фенери
, фенери в българия
, фенери techmag
, онлайн поръчка Фенери
, магазин за Фенери
, топ оферти Фенери
, ENERGIZER 444282 характеристики
, ENERGIZER 444282 спецификации
, ENERGIZER 444282 review
, ENERGIZER 444282 сравнение
, ENERGIZER 444282 отзиви
, ENERGIZER 444282 намаление
| Housing material: | Plastic |
| International Protection (IP) code: | IPX4 |
| Product colour: | Red |
| Flashlight type: | Headband flashlight |
| Power source: | 3 x AAA |
| Batteries included: | Yes |
| Weight: | 126 g |
| Adjustable headband: | Yes |
| Flashlight: | Yes |
| Number of illumination LEDs: | 3 |
| Fixture dimmable: | Yes |
| Luminous flux: | 325 lm |
| Maximum range: | 70 m |
| Operating time (max): | 40 h |
| Lamp type: | LED |









