Лаптоп HP 15-FC0124NS 15" 15,6" 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 5 7520U – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
Лаптоп HP 15-FC0124NS 15 15,6 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 5 7520U NaN –  BB Лаптопи
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: S9917420
  • Тегло: 2.40kg
  • SKU: S9917420
ГПР /%/
Ако търсите нови разработки на пазара, представяме Ви Лаптоп HP 15-FC0124NS 15" 15,6" 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 5 7520U!
    • Цифрова клавиатура
    • Touchpad
    • SDRAM
    • LPDDR5
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Цвят: Сребрист
  • Резолюция: Full HD
  • Операционна система: Windows 11 Home
  • Включва:
    • Уебкамера
    • SSD x 1
  • Екран:
    • 15"
    • 15,6"
    • USB-A 3.2
    • кабел с жак 3,3 мм
    • Bluetooth
    • Wi-Fi 6 GHz
    • Bluetooth 5.3
  • Стандард: NTSC
  • Cache: 4 MB
  • Съвместим: PCI Express
  • Честота: 50 - 60 Hz
  • Мощност: 45 W
  • Напрежение: 100 - 240 V
  • Не включва:
    • Вид оптично устройство
    • АС Адаптер
    • Връзка с мобилна мрежа
    • Дискретен графичен адаптер
  • Форма: M.2
  • Сензорен екран: Не
  • Оператор: HD
  • Светлинен поток: 250 Lm
  • Сертификат: Сертифициране на ENERGY STAR
  • Тип на съхранение: SSD
  • Вид батерия: Litio Ion
  • Ядро: 4 Ядро
  • Скорост:
    • 2.8 GHz