Лаптоп HP 15-FC0108NS 15" 15,6" 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 5 7520U – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
Лаптоп HP 15-FC0108NS 15 15,6 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 5 7520U NaN –  BB Лаптопи
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: S9917418
  • Тегло: 2.40kg
  • SKU: S9917418
ГПР /%/
Ако търсите нови разработки на пазара, представяме Ви Лаптоп HP 15-FC0108NS 15" 15,6" 16 GB RAM 512 GB SSD AMD Ryzen 5 7520U!
  • Вид:
    • Лаптоп
    • Цифрова клавиатура
    • Цялостна клавиатура
    • Ежедневна употреба
  • Включващ се продукт: да
  • Тип Памет:
    • SDRAM
    • LPDDR5
  • Диагонал на екрана (cm):
    • 38,1 cm
    • 39,6 cm
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Цвят:
    • Сребрист
    • Син
  • Резолюция: Full HD
  • Операционна система:
    • Без операционна система
    • FreeDOS
  • Включва:
    • Уебкамера
    • SSD x 1
  • Екран:
    • 15"
    • 15,6"
  • RAM памет: 16 GB RAM
  • Твърд диск: 512 GB SSD
  • Характеристики:
    • Вградени колони
    • Предна камера
    • Вграден микрофон
    • 2 Колони
    • Защита на данните / Парола
    • Вграден графичен адаптер
  • Връзки:
    • HDMI
    • HDMI 1.4
    • USB-C 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    • USB-A 3.2
    • кабел с жак 3,3 мм
  • Съотношение на аспектите: 16:9
  • Свързване:
    • Bluetooth
    • Wi-Fi 6 GHz
    • Bluetooth 5.3
  • Технология: LED
  • Стандард: NTSC
  • Cache: 4 MB
  • Съвместим: PCI Express
  • Честота: 50 - 60 Hz
  • Мощност: 45 W
  • Напрежение: 100 - 240 V
  • Не включва:
    • Вид оптично устройство
    • АС Адаптер
    • Връзка с мобилна мрежа
    • Дискретен графичен адаптер
  • Форма: M.2
  • Сензорен екран: Не
  • Оператор: HD
  • Светлинен поток: 250 Lm
  • Сертификат: Сертифициране на ENERGY STAR
  • Тип на съхранение: SSD
  • Вид батерия: Litio Ion
  • Ядро: 4 Ядро
  • Скорост:
    • 2.8 GHz