





Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KGWLAEPAT0463
- Тегло: 1.38kg
- SKU: KGWLAEPAT0463
31.91€ (62.41лв.)
без ДДС: 26.59€ (52.01лв.)
Етикети:
Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, KGWLAEPAT0463
, Lanberg
, TV & Електроника
, купете Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, цена Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, оферти Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, ревю Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, промоция Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, онлайн магазин Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, поръчай Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP) мнения
, Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP) сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lanberg {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, гаранция Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, бърза доставка Lanberg PCF6-20CC-0500-BK networking cable Black 5 m Cat6 F/UTP (FTP)
, Lanberg цена
, Lanberg промоция
, Lanberg отстъпка
, Lanberg TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Lanberg KGWLAEPAT0463 характеристики
, Lanberg KGWLAEPAT0463 спецификации
, Lanberg KGWLAEPAT0463 review
, Lanberg KGWLAEPAT0463 сравнение
, Lanberg KGWLAEPAT0463 отзиви
, Lanberg KGWLAEPAT0463 намаление
EAN: 5901969436624
MPN: PCF6-20CC-0500-BK
Technical Specifications
| Data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Cable class | E |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Cable type | Straight-through cable |
| AWG wire size | 26 |
| Frequency | 250 MHz |
| Conductor material | Copper-Clad Aluminium (CCA) |
| Cable shape | Round |
| Cable standard | Cat6 |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable shielding | F/UTP (FTP) |
| Connector 2 | RJ-45 |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Black |
| Outer diameter | 5.7 mm |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 43.3 x 22.1 x 13.5 cm
Weight: 1.378 kg





