









Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black, Multicolour
- Наличност: Изчерпан
- Модел: GAMHUZFOT0109
- Тегло: 21.00kg
- SKU: GAMHUZFOT0109
228.80€ (447.50лв.)
без ДДС: 190.67€ (372.92лв.)
![]() |
12 x 21.61 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, GAMHUZFOT0109
, huzaro
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, цена Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, оферти Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, ревю Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, промоция Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, онлайн магазин Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, поръчай Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour мнения
, Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, huzaro {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, гаранция Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, бърза доставка Huzaro Force 6.3 PC gaming chair Bucket (cradle) seat Black
, Multicolour
, huzaro цена
, huzaro промоция
, huzaro отстъпка
, huzaro Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, huzaro GAMHUZFOT0109 характеристики
, huzaro GAMHUZFOT0109 спецификации
, huzaro GAMHUZFOT0109 review
, huzaro GAMHUZFOT0109 сравнение
, huzaro GAMHUZFOT0109 отзиви
, huzaro GAMHUZFOT0109 намаление
EAN: 5903796015348
MPN: HZ-Force 6.3 RGB Mesh
Technical Specifications
| Angle of rotation | 360° |
| Frame material | Steel |
| Illumination | Yes |
| Ergonomic design | Yes |
| Neck rest pillow | Yes |
| Seat type | Bucket (cradle) seat |
| Backrest material | Leather |
| Backrest material | Fabric |
| Armrest type | Padded armrest |
| Castor wheels | Yes |
| Control type | Lever |
| Tilt adjustment | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Backrest angle range | 90 - 180° |
| Theme | Racing |
| Base colour | Black |
| Backrest type | Padded backrest |
| Seat colour | Black |
| Seat colour | Multicolour |
| Armrest | Yes |
| Product type | PC gaming chair |
| Base material | Steel |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Adjustable armrest | Yes |
| Maximum user weight | 130 kg |
| Frame colour | Black |
| Gaming platforms supported | Universal |
| Seat material | Fabric, Leather |
| Backrest height | 83 cm |
| Seat height (min) | 46 cm |
| Backrest width | 53 cm |
| Armrest width | 9 cm |
| Width | 700 mm |
| Depth | 500 mm |
| Seat height (max) | 56 cm |
| Seat width | 38 cm |
| Height (max) | 135 cm |
| Seat depth | 50 cm |
| Height (min) | 125 cm |
| Headrest | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 56 x 83 x 26 cm
Weight: 21 kg

