





Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: B311-221
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.51kg
72.71€ (142.20лв.)
без ДДС: 60.59€ (118.50лв.)
Етикети:
Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, B311-221
, Huawei
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, цена Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, оферти Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, ревю Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, промоция Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, онлайн магазин Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, поръчай Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White мнения
, Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, huawei {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, гаранция Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, бърза доставка Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) White
, Huawei цена
, Huawei промоция
, Huawei отстъпка
, Huawei Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, Huawei B311-221 характеристики
, Huawei B311-221 спецификации
, Huawei B311-221 review
, Huawei B311-221 сравнение
, Huawei B311-221 отзиви
, Huawei B311-221 намаление
| Product colour: | White |
| Product type: | Tabletop router |
| On/off switch: | Yes |
| Power source type: | AC |
| Output current: | 1 A |
| Output voltage: | 12 V |
| Firewall: | Yes |
| Security algorithms: | WPA2-PSK, WPA |
| Guest access: | Yes |
| Reset button: | Yes |
| WPS push button: | Yes |
| Depth: | 36 mm |
| Weight: | 218 g |
| Height: | 126 mm |
| Width: | 181 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 10, 1000 |
| Ethernet LAN interface type: | Gigabit Ethernet |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| SIM card slot: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Memory card slot(s): | No |
| RJ-11 ports quantity: | 1 |
| USB port: | No |
| DC-in jack: | Yes |
| Antenna type: | Internal |
| SIM card slot: | Yes |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| WAN connection type: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Yes |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 4G LTE: | Yes |






