





HP Z3700 White Wireless Mouse – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: V0L80AA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.11kg
30.11€ (58.89лв.)
без ДДС: 25.09€ (49.07лв.)
Етикети:
HP Z3700 White Wireless Mouse
, V0L80AA
, Hewlett-Packard
, Мишки
, Периферия
, купете HP Z3700 White Wireless Mouse
, цена HP Z3700 White Wireless Mouse
, оферти HP Z3700 White Wireless Mouse
, ревю HP Z3700 White Wireless Mouse
, промоция HP Z3700 White Wireless Mouse
, онлайн магазин HP Z3700 White Wireless Mouse
, поръчай HP Z3700 White Wireless Mouse
, HP Z3700 White Wireless Mouse мнения
, HP Z3700 White Wireless Mouse сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, hewlett-packard {ucfirst}мишки
, оригинален HP Z3700 White Wireless Mouse
, гаранция HP Z3700 White Wireless Mouse
, бърза доставка HP Z3700 White Wireless Mouse
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Hewlett-Packard V0L80AA характеристики
, Hewlett-Packard V0L80AA спецификации
, Hewlett-Packard V0L80AA review
, Hewlett-Packard V0L80AA сравнение
, Hewlett-Packard V0L80AA отзиви
, Hewlett-Packard V0L80AA намаление
| Form factor: | Ambidextrous |
| Product colour: | White |
| HP segment: | Home |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Power source: | Batteries |
| Battery type: | AA |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Width: | 101 mm |
| Weight: | 50 g |
| Height: | 25.3 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 198 mm |
| Package height: | 53 mm |
| Package weight: | 150 g |
| Batteries included: | Yes |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Receiver included: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Device interface: | RF Wireless |
| Movement detection technology: | Optical |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Movement resolution: | 1200 DPI |
| Purpose: | Office |
| Recommended usage: | PC/Laptop |
| Buttons quantity: | 3 |
| Scroll type: | Wheel |





