





HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 171D8AA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.10kg
30.10€ (58.86лв.)
без ДДС: 25.08€ (49.05лв.)
Етикети:
HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, 171D8AA
, Hewlett-Packard
, Мишки
, Периферия
, купете HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, цена HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, оферти HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, ревю HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, промоция HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, онлайн магазин HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, поръчай HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse мнения
, HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, hewlett-packard {ucfirst}мишки
, оригинален HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, гаранция HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, бърза доставка HP Z3700 Ceramic White Wireless Mouse
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Hewlett-Packard 171D8AA характеристики
, Hewlett-Packard 171D8AA спецификации
, Hewlett-Packard 171D8AA review
, Hewlett-Packard 171D8AA сравнение
, Hewlett-Packard 171D8AA отзиви
, Hewlett-Packard 171D8AA намаление
| Product colour: | Silver |
| Surface coloration: | Monotone |
| Power source: | Batteries |
| Battery type: | AA |
| Weight: | 50 g |
| Height: | 25.3 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Width: | 101 mm |
| Mac operating systems supported: | MacOS |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Receiver included: | Yes |
| Package weight: | 150 g |
| Quantity: | 1 |
| Package width: | 198 mm |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Package height: | 53 mm |
| Purpose: | Office |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Scroll type: | Wheel |
| Movement detection technology: | Optical |
| Movement resolution: | 1200 DPI |
| Device interface: | RF Wireless |
| Buttons quantity: | 2 |





