





HP Z3700 Black Wireless Mouse – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: V0L79AA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.11kg
28.57€ (55.88лв.)
без ДДС: 23.81€ (46.57лв.)
Етикети:
HP Z3700 Black Wireless Mouse
, V0L79AA
, Hewlett-Packard
, Мишки
, Периферия
, купете HP Z3700 Black Wireless Mouse
, цена HP Z3700 Black Wireless Mouse
, оферти HP Z3700 Black Wireless Mouse
, ревю HP Z3700 Black Wireless Mouse
, промоция HP Z3700 Black Wireless Mouse
, онлайн магазин HP Z3700 Black Wireless Mouse
, поръчай HP Z3700 Black Wireless Mouse
, HP Z3700 Black Wireless Mouse мнения
, HP Z3700 Black Wireless Mouse сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, hewlett-packard {ucfirst}мишки
, оригинален HP Z3700 Black Wireless Mouse
, гаранция HP Z3700 Black Wireless Mouse
, бърза доставка HP Z3700 Black Wireless Mouse
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, Hewlett-Packard V0L79AA характеристики
, Hewlett-Packard V0L79AA спецификации
, Hewlett-Packard V0L79AA review
, Hewlett-Packard V0L79AA сравнение
, Hewlett-Packard V0L79AA отзиви
, Hewlett-Packard V0L79AA намаление
| Product colour: | Black |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| HP segment: | Home |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Power source: | Batteries |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Battery type: | AA |
| Weight: | 50 g |
| Height: | 25.3 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Width: | 101 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package height: | 53 mm |
| Package weight: | 150 g |
| Package width: | 198 mm |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Receiver included: | Yes |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Buttons quantity: | 3 |
| Scroll type: | Wheel |
| Device interface: | RF Wireless |
| Purpose: | Office |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Movement resolution: | 1200 DPI |
| Recommended usage: | PC/Laptop |
| Movement detection technology: | Optical |
| Plug and Play: | Yes |





