





















HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMHP-KOP1177
- Тегло: 5.62kg
- SKU: KOMHP-KOP1177
918.40€ (1,796.23лв.)
без ДДС: 765.33€ (1,496.86лв.)
![]() |
12 x 86.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, KOMHP-KOP1177
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, цена HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, оферти HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, ревю HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, промоция HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, поръчай HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black мнения
, HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, гаранция HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, бърза доставка HP ProDesk 4 SFF G1i AI PC Intel Core Ultra 5 225 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Black
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1177 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1177 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1177 review
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1177 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1177 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1177 намаление
EAN: 199485405551
MPN: 9H7U4ET
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Efficient cores | 4 |
| Performance-core base frequency | 3.3 GHz |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Maximum turbo power | 121 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| Efficient-core base frequency | 2.7 GHz |
| Processor base power | 65 W |
| Performance cores | 6 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Processor boost frequency | 4.9 GHz |
| Processor family | Intel Core Ultra 5 |
| Processor threads | 10 |
| Processor model | 225 |
| Processor cores | 10 |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor manufacturer | Intel |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Colour name | Jack black |
| Introduction year | 2025 |
| Product colour | Black |
| Chassis type | SFF |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply | 280 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Weight | 4.55 kg |
| Package weight | 5.92 kg |
| Depth | 308 mm |
| Width | 303 mm |
| Height | 100 mm |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Antenna type | 2x2 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Password protection type | Power on |
| Password protection type | User |
| Password protection type | BIOS |
| Password protection | Yes |
| Product type | PC |
| Market positioning | Proven productivity |
| Audio chip | Realtek ALC3252 |
| Motherboard chipset | Intel Q870 |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Mouse connectivity | Wired |
| Keyboard included | Yes |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Number of storage drives installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Line-out | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| DisplayPort version | 2.1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| HP segment | Business |
| HP Documentation | Yes |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Artificial Intelligence | AI PC |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability compliance | Yes |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| Sparsity support | Yes |
| GPU performance up to | 4 TOPs |
| Total processor performance up to | 23 TOPs |
| Windows Studio effects support | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML |
| AI software frameworks supported by NPU | Windows ML |
| AI software frameworks supported by NPU | WebNN |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 39 x 20.5 x 49.5 cm
Weight: 5.62 kg

