





HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16"WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AD1J1ET
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.88kg
745.52€ (1,458.12лв.)
без ДДС: 621.27€ (1,215.10лв.)
![]() |
12 x 70.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, AD1J1ET
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, цена HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, оферти HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, ревю HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, промоция HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, онлайн магазин HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, поръчай HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite мнения
, HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, гаранция HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, бърза доставка HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U 16WUXGA AG IPS 16GB DDR5 SSD512 Radeon 660M Win11 2Y OnSite
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard AD1J1ET характеристики
, Hewlett-Packard AD1J1ET спецификации
, Hewlett-Packard AD1J1ET review
, Hewlett-Packard AD1J1ET сравнение
, Hewlett-Packard AD1J1ET отзиви
, Hewlett-Packard AD1J1ET намаление
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Processor model: | 7535U |
| Processor cores: | 6 |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Processor threads: | 12 |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon 660M |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Memory clock speed: | 4800 MHz |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Product type: | Laptop |
| Original brand name: | HP |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| WLAN controller manufacturer: | MediaTek |
| WLAN controller model: | RZ616 |
| Package width: | 69 mm |
| Package depth: | 483 mm |
| Package height: | 305 mm |
| Display diagonal (metric): | 40.6 cm |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Touchscreen: | No |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| HD type: | WUXGA |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Compliance certificates: | RoHS, CE, VCCI |
| SSD capacity: | 512 GB |
| NVMe: | Yes |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Storage media: | SSD |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Battery capacity: | 56 Wh |
| Battery technology: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of battery cells: | 3 |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Keyboard special features: | Odporność na zalanie |
| HP segment: | Business |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196786295270, 196786295300 |
| Sustainable technologies and materials: | EU ROHS, WEEE |
| Sustainability compliance: | Yes |






