



















HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBHP-NOT4276
- Тегло: 2.51kg
- SKU: MOBHP-NOT4276
732.61€ (1,432.86лв.)
без ДДС: 610.51€ (1,194.05лв.)
![]() |
12 x 69.18 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, MOBHP-NOT4276
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, цена HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, оферти HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, ревю HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, промоция HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, онлайн магазин HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, поръчай HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver мнения
, HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, гаранция HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, бърза доставка HP ProBook 450 G10 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6) Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Home Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4276 характеристики
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4276 спецификации
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4276 review
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4276 сравнение
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4276 отзиви
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4276 намаление
EAN: 198990388991
MPN: AD1R9ET
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Processor cores | 10 |
| Processor model | i5-1334U |
| Processor threads | 12 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Performance cores | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor base power | 15 W |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Maximum turbo power | 55 W |
| Efficient cores | 8 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card family | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| ECC | No |
| Non-ECC | Yes |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Original brand name | HP |
| Product type | Laptop |
| Colour name | Pike silver aluminum |
| Product colour | Silver |
| Introduction year | 2024 |
| Laptop model | HP ProBook 450 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50/60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Password protection | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Weight | 1.79 kg |
| Depth | 233.9 mm |
| Width | 359.4 mm |
| Height | 19.9 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | No |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Package width | 69 mm |
| Package depth | 483 mm |
| Package height | 305 mm |
| AC adapter included | Yes |
| HD type | Full HD |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Display diagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Touchscreen | No |
| Panel type | IPS |
| Colour gamut | 100% |
| RGB colour space | sRGB |
| Display diagonal (metric) | 39.6 cm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Anti-glare screen | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| NVMe | Yes |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| SSD capacity | 512 GB |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Front camera | Yes |
| Front camera HD type | HD |
| Battery capacity | 51 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery weight | 180 g |
| Number of battery cells | 3 |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Pointing device | Clickpad |
| Keyboard special features | Odporność na zalanie |
| Input device model | Klawiatura HP Premium |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP Driver Packs (download); HP Client Management Script Library (download) |
| HP Security tools | Padlock loop; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Integrated accessories cable lock; Slim cable lock |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP segment | Business |
| HP front camera | HP Webcam |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP Connection Optimizer | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30.5 x 52 x 7 cm
Weight: 2.51 kg

