

















HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBHP-NOT4346
- Тегло: 2.25kg
- SKU: MOBHP-NOT4346
708.50€ (1,385.71лв.)
без ДДС: 590.42€ (1,154.76лв.)
![]() |
12 x 66.91 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, MOBHP-NOT4346
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, цена HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, оферти HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, ревю HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, промоция HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, онлайн магазин HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, поръчай HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver мнения
, HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, гаранция HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, бърза доставка HP ProBook 445 G11 AMD Ryzen™ 3 7335U Netbook 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4346 характеристики
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4346 спецификации
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4346 review
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4346 сравнение
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4346 отзиви
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4346 намаление
EAN: 5901443353959
MPN: 9Y7K5ET_16
Technical Specifications
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Processor threads | 8 |
| Processor frequency | 3 GHz |
| Processor cores | 4 |
| Processor cache | 8 MB |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor family | AMD Ryzen™ 3 |
| Processor model | 7335U |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 660M |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| ECC | No |
| Internal memory | 16 GB |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Non-ECC | Yes |
| Original brand name | HP |
| Product type | Netbook |
| Product colour | Silver |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Password protection | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Cable lock slot | Yes |
| Height (rear) | 1.7 cm |
| Height (front) | 1.09 cm |
| Weight | 1.39 kg |
| Width | 318.6 mm |
| Depth | 224.4 mm |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WWAN | Not installed |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| Mobile network connection | No |
| WLAN controller model | RZ616 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Repairability index | 8.3 |
| Package height | 305 mm |
| Package width | 69 mm |
| Package depth | 449 mm |
| Display diagonal (metric) | 35.6 cm |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Panel type | IPS |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Colour gamut | 45% |
| RGB colour space | NTSC |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| HD type | WUXGA |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Display diagonal | 35.6 cm (14") |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Compliance certificates | CCC |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| NVMe | Yes |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera | Yes |
| HD type | Full HD |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Number of battery cells | 3 |
| Fast charging | Yes |
| Battery capacity | 56 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Keyboard backlit | Yes |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Pointing device | Clickpad |
| Numeric keypad | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
| Warnings | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
| Warnings | Do not dispose of your old device in the normal household waste - take it to an electronic waste collection point. |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP segment | Business |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 30.5 x 48.5 x 7 cm
Weight: 2.25 kg

