









HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KOMHP-KOP1174
- Тегло: 6.92kg
- SKU: KOMHP-KOP1174
816.89€ (1,597.69лв.)
без ДДС: 680.74€ (1,331.41лв.)
![]() |
12 x 77.14 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, KOMHP-KOP1174
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, цена HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, оферти HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, ревю HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, промоция HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, онлайн магазин HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, поръчай HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite мнения
, HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, гаранция HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, бърза доставка HP Pro Tower 290 G9 i5-12400 16GB DDR4 SSD512GB UHD 730 DVD-RW W11Pro 3Y OnSite
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1174 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1174 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1174 review
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1174 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1174 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-KOP1174 намаление
EAN: 199251824104
MPN: B6ZA8ET
Technical Specifications
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| Processor model | i5-12400 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor threads | 12 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor cores | 6 |
| Performance cores | 6 |
| Processor generation | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Processor base power | 65 W |
| Maximum turbo power | 117 W |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Memory data transfer rate | 3200 MT/s |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Cable lock slot | Yes |
| Introduction year | 2025 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Chassis type | Tower |
| Colour name | Jack black |
| Power supply | 180 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package weight | 8 kg |
| Width | 155 mm |
| Package height | 499 mm |
| Depth | 303 mm |
| Package depth | 400 mm |
| Package width | 287 mm |
| Weight | 4.7 kg |
| Height | 337 mm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Motherboard chipset | Intel H670 |
| Audio chip | Realtek ALC3867 |
| Password protection type | Power on |
| Password protection type | User |
| Password protection type | BIOS |
| Market positioning | Proven productivity |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Product type | PC |
| Password protection | Yes |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Mouse connectivity | Wired |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard included | Yes |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Display included | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Optical drive type | DVD-RW |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| SSD capacity | 512 GB |
| Number of storage drives installed | 1 |
| SSD interface | PCI Express |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Line-in | Yes |
| Line-out | Yes |
| HP JumpStart | Yes |
| HP Software provided | HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility |
| HP Support Assistant | Yes |
| HP segment | Business |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 49.5 x 39.5 x 28 cm
Weight: 6.92 kg

