
HP-OC 110/INT BX office calculator black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: HPKOC110
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.14kg
20.76€ (40.60лв.)
без ДДС: 17.30€ (33.84лв.)
Етикети:
HP-OC 110/INT BX office calculator black
, HPKOC110
, Hewlett-Packard
, Калкулатори
, Продукти за офиса
, купете HP-OC 110/INT BX office calculator black
, цена HP-OC 110/INT BX office calculator black
, оферти HP-OC 110/INT BX office calculator black
, ревю HP-OC 110/INT BX office calculator black
, промоция HP-OC 110/INT BX office calculator black
, онлайн магазин HP-OC 110/INT BX office calculator black
, поръчай HP-OC 110/INT BX office calculator black
, HP-OC 110/INT BX office calculator black мнения
, HP-OC 110/INT BX office calculator black сравнение
, евтин Калкулатори
, топ Калкулатори
, най-добър Калкулатори
, нов Калкулатори
, hewlett-packard {ucfirst}калкулатори
, оригинален HP-OC 110/INT BX office calculator black
, гаранция HP-OC 110/INT BX office calculator black
, бърза доставка HP-OC 110/INT BX office calculator black
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Калкулатори
, калкулатори в българия
, калкулатори techmag
, онлайн поръчка Калкулатори
, магазин за Калкулатори
, топ оферти Калкулатори
, Hewlett-Packard HPKOC110 характеристики
, Hewlett-Packard HPKOC110 спецификации
, Hewlett-Packard HPKOC110 review
, Hewlett-Packard HPKOC110 сравнение
, Hewlett-Packard HPKOC110 отзиви
, Hewlett-Packard HPKOC110 намаление
| Product colour: | Black |
| Number of buttons: | 24 |
| Type: | Office calculator |
| Form factor: | |
| Housing material: | Plastic |
| Auto shut-off: | Yes |
| Battery type: | CR2032 |
| Power source: | Battery/Solar |
| Width: | 101 mm |
| Height: | 125 mm |
| Depth: | 33 mm |
| Number of memory records: | 1 |
| Digits: | 10 digits |
| Display type: | LCD |
| Display number of lines: | 1 lines |
| Warnings: | Keep away from children., Do not disassemble the unit yourself., Do not allow the appliance to come into contact with water. |





