





HP LaserJet Enterprise M507dn – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 1PV87A
- Гаранция: 12 месеца
- Тегло: 13.81kg
543.25€ (1,062.51лв.)
без ДДС: 452.71€ (885.42лв.)
![]() |
12 x 51.30 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP LaserJet Enterprise M507dn
, 1PV87A
, Hewlett-Packard
, Лазерни цветни принтери
, Принтери & Скенери
, купете HP LaserJet Enterprise M507dn
, цена HP LaserJet Enterprise M507dn
, оферти HP LaserJet Enterprise M507dn
, ревю HP LaserJet Enterprise M507dn
, промоция HP LaserJet Enterprise M507dn
, онлайн магазин HP LaserJet Enterprise M507dn
, поръчай HP LaserJet Enterprise M507dn
, HP LaserJet Enterprise M507dn мнения
, HP LaserJet Enterprise M507dn сравнение
, евтин Лазерни цветни принтери
, топ Лазерни цветни принтери
, най-добър Лазерни цветни принтери
, нов Лазерни цветни принтери
, hewlett-packard {ucfirst}лазерни цветни принтери
, оригинален HP LaserJet Enterprise M507dn
, гаранция HP LaserJet Enterprise M507dn
, бърза доставка HP LaserJet Enterprise M507dn
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лазерни цветни принтери
, лазерни цветни принтери в българия
, лазерни цветни принтери techmag
, онлайн поръчка Лазерни цветни принтери
, магазин за Лазерни цветни принтери
, топ оферти Лазерни цветни принтери
, Hewlett-Packard 1PV87A характеристики
, Hewlett-Packard 1PV87A спецификации
, Hewlett-Packard 1PV87A review
, Hewlett-Packard 1PV87A сравнение
, Hewlett-Packard 1PV87A отзиви
, Hewlett-Packard 1PV87A намаление
| Master (outer) cases per pallet layer: | 6 pc(s) |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL: | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-laserjet-pro-m501-series/model/7837163?sku=J8H61A&serialnumber=J8H61A ; https://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c04866085.pdf |
| Printer fonts: | TrueType, PostScript, Scalable, Windows |
| Page description languages: | PDF 1.7, PostScript 3, PCL 6 |
| HP segment: | Business |
| Number of print cartridges: | 1 |
| Recommended duty cycle: | 2000 - 7500 pages per month |
| Maximum duty cycle: | 150000 pages per month |
| Printing colours: | Black |
| Display: | LCD |
| Built-in display: | Yes |
| Product colour: | White |
| Display diagonal: | 6.86 cm (2.7") |
| Colour display: | Yes |
| Market positioning: | Business |
| Control type: | Buttons |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (ready): | 7.6 W |
| Power consumption (printing): | 601 W |
| Power consumption (off): | 0.06 W |
| Power consumption (PowerSave): | 0.06 W |
| Energy Star Typical Electricity Consumption (TEC): | 0.42 kWh/week |
| Operating temperature (T-T): | 10 - 32.5 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 40 °C |
| Depth: | 376 mm |
| Height: | 299 mm |
| Weight: | 11.5 kg |
| Width: | 418 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H): | 1200 x 1000 x 2481 mm |
| Security algorithms: | IPSec, HTTPS, EAP-PEAP, SSL/TLS, EAP-TLS, FIPS 140, SNMPv3 |
| Ethernet LAN data rates: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | No |
| Mobile printing technologies: | Google Cloud Print, Mopria Print Service, Apple AirPrint, HP ePrint |
| Network ready: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 8 Pro, Windows 7 Starter, Windows 8 Enterprise, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 Ultimate |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Other operating systems supported: | iOS, Android |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Built-in processor: | Yes |
| Processor frequency: | 1200 MHz |
| Internal memory: | 512 MB |
| Memory slots: | 1 |
| Sound pressure level (printing): | 55 dB |
| Sound power level (printing): | 6.9 dB |
| Maximum internal memory: | 1536 MB |
| Package width: | 497 mm |
| Package weight: | 14.3 kg |
| Package height: | 466 mm |
| Package depth: | 398 mm |
| Cables included: | AC |
| Warranty card: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |
| Included cartridge capacity (black): | 5 pages |
| Direct printing: | Yes |
| Standard interfaces: | Ethernet, Wireless LAN, USB 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| USB port: | Yes |
| Acoustic pressure emissions bystander (ready): | 25 dB |
| Acoustic power emissions (ready): | 39 dB |
| Recommended humidity operating range: | 30 - 70% |
| Print technology: | Laser |
| Time to first page (black, normal): | 5.9 s |
| Duplex printing mode: | Auto |
| Maximum resolution: | 1200 x 1200 DPI |
| Print margins (top, bottom, right, left): | 4.3 mm |
| Secure printing: | Yes |
| Warm-up time: | 150 s |
| Print resolution black: | 1200 x 1200 DPI |
| Colour: | No |
| Watermark printing: | Yes |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): | 43 ppm |
| Duplex printing: | Yes |
| Layers per pallet: | 5 pc(s) |
| Pallet gross weight: | 369.4 g |
| Harmonized System (HS) code: | 84433210 |
| Maximum output capacity: | 250 sheets |
| Maximum number of input trays: | 5 |
| Paper tray 2 input capacity: | 550 sheets |
| Multi-Purpose tray: | Yes |
| Multi-Purpose tray input capacity: | 100 sheets |
| Total number of input trays: | 2 |
| Maximum input capacity: | 2300 sheets |
| Total input capacity: | 650 sheets |
| Total output capacity: | 250 sheets |
| Paper tray 1 input capacity: | 100 sheets |
| Custom media length: | 127 - 355.6 mm |
| Envelopes sizes: | C5, B5, C6, DL |
| Paper tray media weight: | 60 - 200 g/m² |
| ISO A-series sizes (A0...A9): | A4, A5, A6 |
| Paper tray media types: | Transparencies, Labels, Rough paper, Recycled paper, Bond paper, Plain paper, Card stock, Envelopes |
| ISO C-series sizes (C0...C9): | C5, C6 |
| ISO B-series sizes (B0...B9): | B5 |
| Non-ISO print media sizes: | Oficio, 16K |
| Custom media width: | 76.2 - 215.9 mm |
| JIS B-series sizes (B0...B9): | B5, B6 |
| Maximum ISO A-series paper size: | A4 |
| Photo paper sizes: | 10x15 cm |
| Warnings: | Do not cover the ventilation openings during operation., Connect the appliance to a grounded electrical outlet., Avoid contact with liquids and moisture. |
| HP Dynamic security: | Yes |
| HP Auto-On/Auto-Off: | Yes |
| HP ePrint: | Yes |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 829160703084 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (ABT) 725184114847; (ABY) 725184114854; (ACQ) 725184114861; (B13) 725184114878; (B19) 725184114885; (BAZ) 725184114892 |
| Sustainable technologies and materials: | Mercury free |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, Blue Angel |
| Doesn't contain: | Mercury |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e): | 17 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e): | 4 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e): | 143 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e): | 190 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e): | 23 |






