





















HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27") 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMHP-ALL0300
- Тегло: 15.47kg
- SKU: KOMHP-ALL0300
1,258.55€ (2,461.51лв.)
без ДДС: 1,048.79€ (2,051.25лв.)
![]() |
12 x 118.85 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, KOMHP-ALL0300
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, цена HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, оферти HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, ревю HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, промоция HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, онлайн магазин HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, поръчай HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver мнения
, HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, гаранция HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, бърза доставка HP EliteOne 870 G9 Intel® Core™ i5 i5-13500 68.6 cm (27) 1920 x 1080 px 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD All-in-One PC Windows 11 Pro Wi-Fi 6E (802.11ax) Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0300 характеристики
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0300 спецификации
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0300 review
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0300 сравнение
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0300 отзиви
, Hewlett-Packard KOMHP-ALL0300 намаление
EAN: 197961782769
MPN: 7B094EA
Technical Specifications
| Weight | 8.9 kg |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Processor base power | 65 W |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 14 |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Processor model | i5-13500 |
| Maximum turbo power | 154 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Performance cores | 6 |
| Efficient cores | 8 |
| Processor threads | 20 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 770 |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Discrete graphics card | No |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory slots | 2 |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Introduction year | 2023 |
| Product colour | Silver |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 240 W |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 35 °C |
| Width (with stand) | 614 mm |
| Depth (with stand) | 247 mm |
| Height (with stand) | 599.5 mm |
| Package height | 640 mm |
| Package width | 742 mm |
| Package depth | 237 mm |
| Package weight | 15.1 kg |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Market positioning | Business |
| Motherboard chipset | Intel Q670 |
| Product type | All-in-One PC |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard connectivity | Wireless |
| Keyboard included | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Touchscreen | No |
| Colour gamut | 72% |
| Panel type | IPS |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Anti-glare screen | Yes |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| RGB colour space | NTSC |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| NVMe | Yes |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 512 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| Built-in camera | Yes |
| Total megapixels | 5 MP |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Intel® vPro™ Platform Eligibility | Yes |
| Chassis type | All-in-One |
| Display included | Yes |
| HP segment | Business |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Sustainability certificates | TCO |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 74 x 24 x 68 cm
Weight: 15.47 kg

