





















HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBHP-NOT4297
- Тегло: 2.87kg
- SKU: MOBHP-NOT4297
1,325.22€ (2,591.91лв.)
без ДДС: 1,104.35€ (2,159.92лв.)
![]() |
12 x 125.14 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, MOBHP-NOT4297
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, цена HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, оферти HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, ревю HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, промоция HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, онлайн магазин HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, поръчай HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver мнения
, HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, гаранция HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, бърза доставка HP EliteBook 860 G11 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4297 характеристики
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4297 спецификации
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4297 review
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4297 сравнение
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4297 отзиви
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4297 намаление
EAN: 198415017499
MPN: 9G0G0ET
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Efficient cores | 8 |
| Performance cores | 2 |
| Maximum turbo power | 57 W |
| Processor base power | 15 W |
| Efficient-core base frequency | 1.2 GHz |
| Performance-core base frequency | 1.7 GHz |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor generation | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Processor cores | 12 |
| Processor family | Intel Core Ultra 7 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache type | L3 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor model | 155U |
| Processor threads | 14 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel Graphics |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Original brand name | HP |
| Product type | Laptop |
| Introduction year | 2024 |
| Product colour | Silver |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 100 W |
| Password protection | Yes |
| Fingerprint reader | Yes |
| Height (front) | 9 mm |
| Height (rear) | 1.63 cm |
| Weight | 1.72 kg |
| Width | 358.8 mm |
| Depth | 251.3 mm |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Mobile network generation | 5G |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Mobile network connection | Yes |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Yes |
| WWAN controller | Intel® 5G Solution 5000 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type | 2x2 |
| Hall sensor | Yes |
| Temperature sensor | Yes |
| Package width | 69 mm |
| Package height | 345 mm |
| Package depth | 552 mm |
| RGB colour space | sRGB |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| Colour gamut | 100% |
| Display brightness | 1000 cd/m² |
| Display diagonal (metric) | 40.6 cm |
| Anti-glare screen | Yes |
| HD type | WUXGA |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| LED backlight | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Number of microphones | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in microphone | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | GS mark |
| Compliance certificates | VCCI |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Optical drive type | No |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Front camera HD type | HD |
| Front camera | Yes |
| Number of battery cells | 6 |
| Battery capacity | 76 Wh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Input device model | HP Premium Keyboard |
| Keyboard special features | Spill-resistant |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Keyboard backlit | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Pointing device | Clickpad |
| Colour sensor | Yes |
| HP segment | Business |
| HP Sure View | Yes |
| HP front camera | HP Webcam |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 102 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 26 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 1 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 130 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 55 x 35 cm
Weight: 2.87 kg

