





















HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MOBHP-NOT4345
- Тегло: 2.69kg
- SKU: MOBHP-NOT4345
886.99€ (1,734.81лв.)
без ДДС: 739.16€ (1,445.67лв.)
![]() |
12 x 83.76 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, MOBHP-NOT4345
, Hewlett-Packard
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, цена HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, оферти HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, ревю HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, промоция HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, онлайн магазин HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, поръчай HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver мнения
, HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, hewlett-packard {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, гаранция HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, бърза доставка HP EliteBook 665 G11 AMD Ryzen™ 5 7535U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4345 характеристики
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4345 спецификации
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4345 review
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4345 сравнение
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4345 отзиви
, Hewlett-Packard MOBHP-NOT4345 намаление
EAN: 198415831583
MPN: A38DBET
Technical Specifications
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor frequency | 2.9 GHz |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor threads | 12 |
| Processor cores | 6 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor model | 7535U |
| Processor cache type | L3 |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 660M |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| ECC | No |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | SO-DIMM |
| Non-ECC | Yes |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Colour name | Pike silver aluminum |
| Original brand name | HP |
| Product type | Laptop |
| Product colour | Silver |
| Introduction year | 2024 |
| AC adapter power | 65 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Fingerprint reader | Yes |
| Password protection | Yes |
| Depth | 251 mm |
| Width | 359.4 mm |
| Height (front) | 1.7 cm |
| Height (rear) | 1.09 cm |
| Weight | 1.74 kg |
| Ethernet LAN | Yes |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN controller model | RZ616 |
| Mobile network connection | No |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Bluetooth | Yes |
| Antenna type | 2x2 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Hall sensor | Yes |
| Package width | 69 mm |
| Package depth | 483 mm |
| Package height | 305 mm |
| Display diagonal (metric) | 40.6 cm |
| Touchscreen | No |
| RGB colour space | NTSC |
| Panel type | IPS |
| Anti-glare screen | Yes |
| Colour gamut | 45% |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| HD type | WUXGA |
| LED backlight | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Number of microphones | 2 |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | VCCI |
| Compliance certificates | GS mark |
| NVMe | Yes |
| SSD interface | PCI Express |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| Optical drive type | No |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Yes |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 2 |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Front camera HD type | Full HD |
| Front camera | Yes |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 56 Wh |
| Fast charging | Yes |
| Number of battery cells | 3 |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Clickpad |
| Keyboard backlit | Yes |
| Spill-resistant keyboard | Yes |
| Keyboard special features | Odporność na zalanie |
| Input device model | HP Premium Keyboard |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| HP front camera | HP Webcam 5MP |
| HP segment | Business |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198701280767 |
| Sustainable technologies and materials | Low Halogen |
| Sustainability compliance | Yes |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 130 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 102 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 1 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 26 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 31 x 52 x 7 cm
Weight: 2.69 kg

